saint research paper homework sims 4 ps4 essay for upsc assistant commandant essay on fairy stories business plan for animal farming my family essay for grade 12 application letter for employment as a health worker

Hakkımızda

Fisback; tüketicilerin, reklam veren firmaların ve partner / yayıncı firmaların çıkarlarını birbirine bağlayan, iş birliği ve dayanışma içerisinde bulunmalarına olanak sağlayan yenilikçi bir iş konsepti sunmaktadır. Yayın mecrası olarak tanımlanan; bölgesel düzeyde yoğun müşteri sirkülasyonuna sahip büyük ve orta ölçekli işletmelerin “Yayıncı kuruluşların” (süpermarket, fastfood, otopark vb.) kasa fişlerinin arka yüzünde, ekstra bir kağıt harcamadan geri dönüşüm sağlıyor, yeni , farklı ve yaygın bir reklam alanı oluşturuyoruz. Karşılıklı fayda ve paylaşımın esas alındığı “kazan kazan”; temelli bir iş modeli ile çalışıyoruz.

Yerel ve ulusal düzeyde faaliyet gösteren işletmelerin işbirliği ve dayanışmasına olanak sağlayan iş konsepti 1995 yılında, Avustralya’da başlamış ve günümüzde tam anlamıyla uluslararası boyut kazanmıştır. İş konsepti boyutları itibariyle; 2016 yılında, 20’den fazla ülkede milyonlarca Euro’yu bulan cirolara ulaşmıştır. Sağladığı ekonomik katkı ve iş birliği olanakları ise ulaşılan rakamların çok üstündedir. Ülkemizde bu alanların kullanımını yaygınlaştırmak ve etkinliğini sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Gelecek vizyonuna sahibiz…

Yeni ve alternatif bir medya yayın alanı olarak; fiş rulo arka yüzlerinin reklam ve geri dönüşüm alanı olarak kullanımını, gelecek 5 yıl içerisinde, Türkiye genelinde yaygınlaştırmak, aktif kılmak ve marka değerimizi oluşturmak.

Misyonumuz fayda sağlamak…

Alternatif reklam alanlarının; işletmelerin ve tüketicilerin işbirliği ve birbirini destekleyen bir yapı içinde kullanılmasını ve geri dönüşlerinden fayda sağlanmasını misyon edindik.

700 + Yayıncı
20.000.000+ Kişi
300.000.000+ Erişim

İş birliğine hazırız.

İş birliği talepleri, sorularınız ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.